Producent
marek własnych

Szukają Państwo producenta marek własnych, produktów reklamowych, artykułów z własnym logo czy nadrukiem?
Profesjonalizm w produkcji na zlecenie to wyróżnik firmy POL-MAK.
Baza wzorów, własne studio graficzne i foto, a przede wszystkim kompleksowe linie produkcyjne, umożliwiają nam sprawną realizację zleceń typu „private label” / „custom made”.
Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od możliwości zaprojektowania wzoru produktu, opakowania i etykiety, przez produkcję, po logistykę.
PROCES PRODUKCYJNY

Projekt

Do produkcji możemy użyć Państwa projektu. Prosimy o dostarczenie pliku przygotowanego według wytycznych pt.: „przygotowanie plików do druku”.
Możemy też wykonać projekt według Państwa koncepcji lub użyć któregoś z naszych wzorów – szczegóły współpracy w tym zakresie ustalą z Państwem nasi Handlowcy.

Przygotowanie do druku

Następnie projekty są weryfikowane i/lub przygotowywane przez nasze studio graficzne do druku w technice flexo lub offsetowej.

Druk

Nowoczesny park maszynowy oraz kontrola na każdym etapie druku gwarantują Państwu najwyższą jakość finalnego produktu oraz zgodność z przyjętymi standardami.

Logistyka

Dzięki magazynowi wysokiego składowania i wykorzystaniu informatycznego systemu logistycznego możemy zagwarantować Państwu szybką i sprawną dostawę do wybranego miejsca na świecie.

Co daje Państwu współpraca z POL-MAK?
  • komfort: nasze doświadczenie pracuje dla Państwa biznesu,
  • wiedzę: nasi specjaliści doradzą w zakresie projektu, doboru produktów, sezonowości,
  • wybór: spośród 900 dostępnych projektów lub tworzonych na zamówienie,
  • pewność: nasze zasoby zapewniają realizację zleceń na najlepszych możliwych warunkach,
  • reaktywność na potrzeby rynku: którą zawdzięczamy elastyczności naszej produkcji i logistyki.

EKSPOZYCJE PRODUKTÓW

Zapewniamy Państwu obsługę w zakresie realizacji ekspozytorów na produkty, dopasowanych do Państwa potrzeb i standardów merchandisingowych.


Katalog stojaków