Personalizacja - marka własna Klienta

Gwarantowany profesjonalizm w produkcji na zlecenie

Szukasz zrównoważonego producenta marek własnych, produktów reklamowych, artykułów z własnym logo czy nadrukiem? Profesjonalizm w produkcji na zlecenie to wyróżnik POL-MAK.

Naszym Klientom oferujemy bogatą bazę atrakcyjnych wzorów zgodnych z aktualnymi trendami, własne studia graficzne i foto obsługiwane przez doświadczonych pracowników, a przede wszystkim nowoczesny i stale rozwijany park maszynowy. Umożliwia on realizację dla Klientów zleceń typu „private label” / „custom made” na konkurencyjnych warunkach - szybko, w coraz większych ilościach i w wysokiej jakości.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od możliwości zaprojektowania wzoru produktu, opakowania i etykiety, poprzez realizację produkcji, aż po logistykę pod wskazany adres do wybranego miejsca na świecie.

+1000
Gotowych
projektów

Proces
Jak wygląda proces produkcyjny?
Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze wieloletnie doświadczenie wspiera rozwój biznesu Klienta

Nasi doświadczeni specjaliści doradzą w zakresie wzoru projektu, doboru produktów czy ich sezonowości

Wykonamy nadruk wzorów od produktów, poprzez opakowanie jednostkowe aż po karton zbiorczy

Zrealizujemy zlecenie na najlepszych możliwych warunkach

Ekspozycje produktów
Zapewniamy obsługę w zakresie realizacji ekspozytorów na produkty, dopasowanych do potrzeb Klientów i standardów merchandisingowych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.