Obsługa Klienta

Obsługa hurtowni

Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem obsługujemy naszych Klientów, gdyż tylko wspólnie możemy odnieść sukces w duchu zrównoważonego rozwoju. Firma Pol-Mak prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową.

Aby objąć naszych Klientów najwyższej jakości wsparciem, posiadamy sieć doświadczonych i rozumiejących ich potrzeby przedstawicieli handlowych. Są oni do dyspozycji naszych Klientów na terenie Polski, prezentując podczas wizyt najnowszą ofertę oraz udzielając wsparcia podczas składania zamówienie. Dbają także o odpowiednią ekspozycję naszych produktów w hurtowni.

Oprócz regularnych wizyt handlowych naszym partnerom proponujemy także kontakt z Biurem Obsługi Klienta, w którym można uzyskać niezbędne informacje na temat towaru i złożyć zamówienie.

Obsługą Klientów spoza Polski zajmuje się doświadczony i wykwalifikowany zespół Eksport Managerów. Produkty POL-MAK są dostępne od ponad 20 lat, obecnie już w ponad 70 krajach na całym świecie.

Podstawowe warunki współpracy

minimalna kwota zamówienia na terenie Polski (minimum logistyczne) to 1 000 zł netto

zamawianie opakowań zbiorczych (sprzedaż hurtowa)

indywidualnie określane warunki płatności i rabaty

wysyłka zamówienia gratis na terenie Polski

Gdzie kupić?
Klienci sklepów detalicznych

Klientów posiadających sklepy detaliczne zachęcamy do zaopatrzenia w nasze produkty w sieci współpracujących z nami hurtowni na terenie Polski.

Zapytaj, gdzie możesz kupić nasze produkty:

Materiały POS dla klientów hurtowych
Zamówienia, dostawy, reklamacje i zwroty w Polsce
Sklep internetowy
Obsługa sieci detalicznych
Obsługa sieci detalicznych

POL-MAK jako firma z dużym zapleczem produkcyjnym i magazynowym współpracuje z sieciami detalicznymi. Jako sprawdzony i polecany partner handlowy, gwarantuje płynną dostępność produktów oraz usługi magazynowe i logistyczne.

Swoim Klientom proponujemy sprzedaż produktów pod marką Maki i Daisy, ale także produkcję według wytycznych marki własnej sieci handlowej:

Charakterystyka współpracy z sieciami handlowymi
Sprawdź także
Dodatkowe informacje
Materiały POS dla sieci handlowych
Test3

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.