Certyfikaty

Jakość
Najważniejsza jest jakość
i bezpieczeństwo naszych produktów

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań i wymagań Klientów poprzez terminowe dostarczanie zrównoważonych produktów: bezpiecznych, tworzonych w trosce o dbałość środowiska naturalna, zgodnych z prawem, o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Jako producent wyrobów do kontaktu z żywnością już od etapu projektowania produktów zawsze myślimy o zdrowiu i życiu naszych Klientów. Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzają od lat certyfikaty BRC CP, ISO 9001, ISO 14001 oraz atesty PZH.

Wdrażamy europejskie certyfikaty środowiskowe, które potwierdzają wysoką jakość naszych produktów i zgodność z normami środowiskowymi. Wśród nich m.in. ISO 14001, potwierdzający spełnianie w procesie produkcji Systemu Zarządzania Środowiskowego, certyfikaty dla legalnych i certyfikowanych surowców, takie jak FSC® i PEFC, czy jeden z najtrudniejszych do pozyskania i najbardziej uznanych na świecie certyfikatów środowiskowych - Nordic Swan Ecolabel. To, że np. nasze serwetki są przyjazne dla środowiska potwierdzają certyfikaty OK compost HOME czy OK compost INDUSTRIAL.

Od ponad 10 lat z sukcesem jesteśmy poddawani audytom Sedex z zakresu etycznych zachowań i społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2024 roku nasze działania zostały nagrodzone prestiżowym medalem EcoVadis oraz tytułem Lidera Transformacji Energetycznej 2024.

+500
Zadowolonych
klientów
Jakość jest cechą doskonałości

Realizujemy nasze cele poprzez:

Grupa POL-MAK
Certyfikaty, nagrody i ratingi
EcoVadis
Lider Transformacji Energetyczny 2024
BRC Global Standard Consumer Products
Certyfikat FSC
Certyfikat PEFC
Certyfikat ISO 9001 System Zarządzania Jakością
Certyfikat ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego
Certyfikat OK compost
SWAN – Nordic Ecolabel

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.