Certyfikaty

Jakość
Najważniejsza jest jakość
i bezpieczeństwo naszych produktów

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań i wymagań Klientów poprzez terminowe dostarczanie zrównoważonych produktów: bezpiecznych, tworzonych w trosce o dbałość środowiska naturalna, zgodnych z prawem, o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Jako producent wyrobów do kontaktu z żywnością już od etapu projektowania produktów zawsze myślimy o zdrowiu i życiu naszych Klientów. Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzają od lat certyfikaty BRC CP, ISO oraz atesty PZH.

Wdrażamy europejskie certyfikaty środowiskowe, które potwierdzają wysoką jakość naszych produktów i zgodność z normami środowiskowymi. Wśród nich m.in. ISO 14001, potwierdzający spełnianie w procesie produkcji Systemu Zarządzania Środowiskowego, certyfikaty dla legalnych i certyfikowanych surowców, takie jak FSC®, czy jeden z najtrudniejszych do pozyskania i najbardziej uznanych na świecie certyfikatów środowiskowych - Nordic Swan Ecolabel. To, że np. nasze serwetki są przyjazne dla środowiska potwierdzają certyfikaty OK compost HOME czy OK comport INDUSTRIAL.

Od ponad 10 lat z sukcesem jesteśmy poddawani audytom Sedex z zakresu etycznych zachowań i społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2024 roku nasze działania zostały nagrodzone prestiżowym medalem EcoVadis oraz tytułem Lidera Transformacji Energetycznej 2024.

+500
Zadowolonych
klientów
Jakość jest cechą doskonałości

Realizujemy nasze cele poprzez:

Grupa POL-MAK
Certyfikaty, nagrody i ratingi
EcoVadis
Lider Transformacji Energetyczny 2024
BRC Global Standard Consumer Products
Certyfikat FSC
Certyfikat ISO 9001 System Zarządzania Jakością
Certyfikat ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego
Certyfikat OK compost
SWAN – Nordic Ecolabel

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.