Firma z tradycjami

Jesteśmy producentem serwetek, papierowych talerzyków i kubeczków, toreb ozdobnych, papieru do pakowania prezentów i kartek okolicznościowych, a także bibuły tissue. Działamy nieprzerwanie od 1986 roku i jesteśmy liderem w branży dekoracyjnych artykułów papierniczych. Już od 35 lat dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości!

Przez cały ten czas, jako firma rodzinna, dbamy o konsekwentny i przemyślany rozwój, który realizujemy dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom. W 2017 roku otworzyliśmy fabrykę w Iławie i obecnie posiadamy 3 zakłady produkcyjne, których całkowita powierzchnia produkcyjno-magazynowa wynosi 25 tys. m2.

Nasze atuty:

elastyczność i innowacyjność

know how oparte na wieloletnim doświadczeniu

kolekcje produktowe

prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny społecznie

dbałość o środowisko

Najważniejsze dla nas jest Państwa dobro

– Państwa satysfakcja i zadowolenie.

 

 

Będąc liderem w branży, korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu dostarczamy produkty najwyższej jakości, spełniające Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.

 

Nieustannie śledzimy trendy i badamy rynek. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, wprowadzamy do oferty nowe produkty.

 

Naszą misją jest maksymalne spełnianie Państwa wymagań, poprzez terminowe dostarczanie produktów: bezpiecznych, zgodnych z prawem, o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

 

Podstawę naszego rozwoju stanowi realizacja Polityki Jakości związanej z ciągłym doskonaleniem, zarówno procesów zarządzania, jak i samego produktu.

 Laminowanie
 Lakierowanie UV
 Złocenie
 Tłoczenie
 Sztancowanie

DRUK OFFSETOWY
Do druku wykorzystujemy nowoczesne maszyny marki Heidelberg Speedmaster CD 102-5, w formacie B1. Odpowiednio wyposażony park maszynowy umożliwia właściwą alokację Państwa zleceń i możliwość oferowania dodatkowych usług uszlachetnienia druku.

DRUK FLEXO
Produkcja serwetek w technologii fleksograficznej odbywa się na nowoczesnej hali produkcyjnej wyposażonej w 9 maszyn drukarskich. Druk odbywa się na bibule z 100% zawartością celulozy, która jest produkowana w naszej fabryce w Iławie. Zastosowane technologie dają możliwość druku do 9 kolorów z wykorzystaniem ekologicznych farb wodnych.

Obecnie produkty z oferty Zakładu Poligraficznego POL-MAK

są wysyłane do ponad 70 krajów na całym świecie.

Wykorzystanie nowych technologii oraz wieloletniego doświadczenia w branży poligraficznej umożliwiło nam dynamiczny rozwój dystrybucji i ekspansję sprzedaży na rynki zagraniczne. Nasz export obejmuje nie tylko produkty pod markami – Maki i Daisy, ale także produkcję na zlecenie międzynarodowych sieci detalicznych.