Strefa B2B

Obsługa hurtowni

Firma Pol-Mak prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową. Posiadamy sieć dystrybutorów na terenie całego kraju. Każdy z Klientów może liczyć na pomoc i doradztwo dedykowanego przedstawiciela handlowego. Podczas wizyt, przedstawiciele handlowi prezentują najnowszą ofertę, doradzają oraz pomagają złożyć zamówienie. Dbają także o odpowiednią ekspozycję naszych produktów w hurtowni.

Oprócz regularnych wizyt handlowych naszym partnerom proponujemy także kontakt z Biurem Obsługi Klienta, w którym można uzyskać niezbędne informacje na temat towaru i złożyć zamówienie.

Podstawowe warunki współpracy

minimalna kwota zamówienia (minimum logistyczne) to 1 000 zł netto

zamawianie opakowań zbiorczych (sprzedaż hurtowa)

indywidualnie określane warunki płatności i rabaty

wysyłka zamówienia gratis

Gdzie kupić?
Klienci sklepów detalicznych

Klientów posiadających sklepy detaliczne zachęcamy do zaopatrzenia w nasze produkty w sieci współpracujących z nami hurtowni na terenie całego kraju.

Zapytaj, gdzie możesz kupić nasze produkty:

Materiały POS dla klientów hurtowych
Zamówienia, dostawy, reklamacje i zwroty
Obsługa sieci detalicznych
Obsługa hurtowni

POL-MAK jako firma z dużym zapleczem produkcyjnym i magazynowym współpracuje z sieciami detalicznymi. Jako solidny partner handlowy, gwarantuje płynną dostępność produktów oraz usługi magazynowe i logistyczne.

Swoim klientom proponujemy sprzedaż produktów pod marką Maki i Daisy, ale także produkcję według wytycznych marki własnej sieci handlowej.

Charakterystyka współpracy z sieciami handlowymi
Sprawdź także
Dodatkowe informacje
Materiały POS dla sieci handlowych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.